Nepřátelství mezi mužem a ženou už se bude jen stupňovat

Neexistuje žádný tlak na to, jak by se mohlo vylepšit vzájemné soužití obou pohlaví. Obě pohlaví pořád přirozeně touží po společném životě, ale elektronika a Druhá Morálka (tedy převážně feminizmus jako snaha osvobodit ženy od muže a od rodiny) způsobily naprostou devalvaci kontaktů mezi lidmi.

Elektronická netělesná komunikace se nehodí pro svádění a flirt, jak je to na internetových portálech nabízeno. Flirt je možný pouze při skutečném fyzickém kontaktu. Flirtuje se tak, že se hovoří o něčem normálním a u toho se oba vzájemně pohledy a doteky domluví na sexu. Poznají na sobě všechno, včetně intenzity své touhy. Internet tělesné signály nepřenáší, takže se hodí jen na domluvení místa a způsobu sexu.

Shrňme si tedy odpověď na základní ženskou otázku současnosti: “Proč jsou všichni muži tak bezcitní a zvrhlí a proč se baví jen o sexu”.

Předem si ale řekněme následující: Prakticky všichni lidé, a to především ženy co tráví u mobilu obrovský čas, považují všechno z internetu za věrný obraz reality. Je to jen trapná iluze, to co je na obrazovkách je jen to, co se do netělesné komunikace hodí.

  1. Protože internetová komunikace se nehodí na flirt ani svádění, ale hodí se jen na anonymní povídání o sexu
  2. Protože muži přeci vědí, že ženy jsou na internetové seznamce proto, že potřebují sex.

Shlédnutí: 733