Lidé jsou velmi naivní ve spoustě věcí, které dělají. Téměř vždy si myslí, že když něco zásadního udělají, tak že to má jen jednu stranu mince. Opak je pravdou, člověk často zásadně poškozuje sám sebe.

Nejinak je tomu ve feminizmu a ženské emancipaci. Osamostatnění žen znamená také konec mužské zodpovědnosti za ženské rozhodování a prakticky tím končí možnost, jak můžou muži mít své rodiny. Zůstává jim jen trapná role sponzorů samostatných matek, případně jejich partnerů, co musí poslouchat jinak jsou nahrazeni.

Základní model “vážného vztahu” v propagandou vyškolených hlavách našich žen je poslušný muž podporující ženu v jejím samostatném běhu. Nejlépe muž ženou vybraný a připoutaný pomocí samosnubnosti, držený ve vztahu proti své vůli pomocí trapnosti, neštěstí, a kvůli zneužívání mužské touhy po zodpovědnosti.

Vůbec nikde nikdo po mladém muži nepožaduje, aby měl rodinu a spořádaný rodinný život. Tak nějak už se všude počítá s tím, že toho stejně nemůže dosáhnout a že to není vůbec na něm.

Zhlédnutí: 687