Svobodné matky tvoří obrovskou část populace, prakticky zcela novou společenskou třídu. Je jich tolik, že můžou vytvářet požadavky jako celek. Díky tomu mohl vzniknout tak pevný femfašizmus. Bezdětných svobodných žen je minimum. Místo toho, aby svobodné matky se zasloužilým vděkem přijaly to, co se jim my muži snažíme nabízet, přichází s radikálními a v podstatě naivně morbidními podmínkami. Zde jsou některé z nich:

Musíš mít “vyřešenou minulost”
Dříve minulost vyřešit šla, nebyly mobily a internety, stačilo odejít od holky a už byl totální konec. Už jste jí nikdy neviděl a ona nikdy už neviděla Vás. Teď dokud holka chce, tak jste pořád jako pěšák v roli generála. Vaše vysílačka je neustále na jejím příjmu a může diktovat. Celé komunikační technologie vedou k tomu, že muž nemůže čestně a spravedlivě vztah utnout, pokud nemá souhlas dotyčné ženy. Ta ho bude držet v onlajnu jak dlouho bude ona chtít. A také bude sledovat Vaší digitální stopu tak dlouho, jak bude chtít.

Musíš “nemít žádnou holku”
To se jako těžko udělá, když dnes nejsou svatby. Když si nějaká holka usmyslí, že s Vámi je, tak bude. A dá to všem na Internetu vědět. Je jedno co chcete Vy, ona to prostě chce takto. A nic s tím neuděláte.

Musíš “milovat moje děti”
Zdrcující a nebetyčná drzost. Za prvé se stejně nerozhodují zda Vás připustí do své postele na základě lásky k jejich dětem a za druhé, na lásku k nevlastním dětem nemáte právní nárok. V podstatě tím říká, že Vás emocionálně může zničit a to legálně a zcela beztrestně. Toto je femfašizmus v čisté podobě.

Shlédnutí: 302