To co nyní nastalo, nemá v historii lidstva obdoby. Lidé sami dobrovolně rozpustili rodiny a snížili porodnost

Statistiky jsou neúprosné. Dětí narozených svobodným matkám co s mužem nežily ani v průběhu těhotenství je většina! Veškerá budoucnost naší společnosti se tedy bude ubírat tímto směrem.

Lidstvo zná situace, kdy existovalo obrovské množství matek s dětmi a jen malé množství plodných mužů, po každé velké válce nastala tato svízelná situace. Tím bylo obrovské množství svobodných matek samoživitelek. Nikdy to ale nenastalo tak jako dnes, kdy svobodné matky tvoří většinu, ale mužů je pořád stejně!

To tedy znamená, že teď a v budoucnu čím dál tím více připadne na každého muže jen jedna žena stejné národnosti, které je svobodnou matkou žijícího otce.

Stát s rozvrácenými rodinami nemá kdo bránit, vlastně nemá ani žádný důvod

VŠECHNY tlaky na obranu národa a všechny tlaky na válečné úsilí byly vždy podloženy mužskou touhou bránit rodinu, manželky a děti. Kde není co bránit, tam se nic nebrání.

Ve společnosti s rozvrácenými rodinami není ŽÁDNÁ OBRANNÁ SÍLA ani podstatný motiv. Snad jedině že by syn bránil svojí maminku. Ale zase není vůbec vychován aby snesl něco jako BOJ a rozhodování.

  • Žádný muž nebude bránit holku, co ho vyshittestovala do friendzone a zničila mu jeho plán založit rodinu!
  • Žádný muž nebude bránit svobodnou matku s cizím dítětem, na které stejně nemá žádný nárok!
  • Žádný muž nebude bránit holku, co ho sdírá s alimenty a nedá se s ní vyjít protože nechce poslouchat!

Je na obzoru nějaké řešení?

Spíše takové muže pohltí MGTOW hnutí, které je poraženeckou součástí femfašistické druhé morálky. MGTOW v podstatě tvrdí, že se ženami už nemá smysl nic a že je možné je odepsat. Tím je toto hnutí v podstatě vojenskou kapitulací. Situace je samosvorná a žádné zlepšení už očekávat nelze.

Příčinou jevu je obecné přijetí druhé morálky femfašizmu celou společností. Tedy odstoupení žen od lidské přirozenosti. To nedává mužům dostatek žen vyznávajících normální přirozenou morálku k udržení národních a společenských hodnot naší civilizace. Ženy jako by se té obrany dobrovolně vzdaly ve snaze ukázat, že si jí snad zajistí vlastní prací samy.

 

 

Zhlédnutí: 178