Chlapci dnes přetrvávají roky v chladných pseudo-sexuálních vztazích, kde se snaží holce sloužit a plnit její nesmyslné požadavky. Ty z principu nejdou uspokojit, protože jsou PROTICHŮDNÉ.

Aby se k ní choval hezky a zároveň jí s tím neštval, aby pracoval a nepracoval, aby cvičil posiloval byl co nejhezčí, aby dělal to co chce a aby se staral jen o její emoce. K tomu holka nutí kluka shit testy, a každý další krok kdy kluk ustoupí ho tlačí do holčičí friends zone. V tomto nátlaku femfašistka postupuje zcela bezohledně, dokonce i bez ohledu na případně takto zplozené děti.

Holka se dnes snaží vmanipulovat kluka do VZTAHU. Je jí dost jedno, jak vážně to myslí kluk, hlavně že ho může ovládat.

Dnešního chlapce už většinou normální pravá láska muže k ženě NEČEKÁ

Bohužel to vede k tomu, že chlapec dnes nemá téměř žádnou čestnou šanci prožít pravou lásku muže, která si přímo v srdci vyžaduje svatbu a pojmutí ženy za milovanou manželku. To se dnes vůbec nehodí do módy femfašistek, v podstatě to znamená pro femfašistku prohru, protože se zase musí stát ženou.

Čím hezčí holka, tím větší má šance ovládat neinformované kluky, kteří touží po normálním vztahu. Klukovi z principu nevadí, že byl vybrán krásnou holkou jako její partner. Sice to vůbec ani v nejmenším neznamená, že jí bude milovat pravou láskou muže (ba se to skoro vylučuje), ale může si užít spousty sexu až do okamžiku, než začne projevovat vlastní mužský názor a je odstaven do friends zone.

Emocionální uspokojení uloveným kolouškem ale u holky netrvá dlouho, brzy jí znudí jeho přirozeně milý a pozorný přístup k ní

Poté začne žena vyhledávat vzrušení u nového muže z kategorie bad boys a emocionálně zničenému chlapci poradí ultra femfašistický svět, že se má rychle klidit ženě z cesty když ho už nechce a poradí mu nejrůznější metody jak se zabavit aby jeho utrpení žádnou další femfašistku neobtěžovalo. Ženy rády provádí shit testy, ale nenávidí když vidí emocionálně zlomeného kluka.

Femfašizmem ovládané ženy se snaží ovládat muže od chlapeckého věku tak, aby souhlasili s jejich výběrem. Aby každý kluk souhlasil, když na něj holka ukáže, že bude tvořit jejího “partnera” co se bude snažit jí emocionálně uspokojovat.

 

Shlédnutí: 267