Femfašizmus používá famózní letákovou kampaň samizdatově šířených JPG obrázků s propagandou

Celý facebook je zavalen obrovským množstvím letáčků v podobě takzvaných “vztahových CITÁTŮ, MOUDRA A RADY”. Tyto soubory JPG jsou mohutně virálně sdíleny komunitou a potom ZCELA výborně používány veřejností k obhajování Druhé morálky.

Zdrcující většina žen dělá své životní rozhodnutí právě podle těchto JPG citátů na facebooku!

V naprosté většině si jimi ženy OBHAJUJÍ své chybné kroky, kterými zničily rodinu a děti v touze se uspokojit

Ženy používají letáčky femfašizmu jako modlu. Letáčky jim dávají alespoň maličkou naději, že ty obludné činy co vykonaly možná byly správně, když to citáty femfašizmu říkají. Otrokyně femfašizmu, samoživitelky svobodné matky, se často stávají na letáčkové citátové kampani chorobně závislé. Sdílejí ty nejnechutnější názory, kterými se před světem zašťitují.

Poznávacím znakem obrázkových vztahových citátů je jejich obludná zvrácená filozofie zaměřená PROTI MUŽŮM

Prakticky většina femfašistických citátů je určena jako návod k ničení mužů. Dokonce většina svobodných matek tyto obrázky k ničení mužů kteří je milují používá jako výhradní prostředek citového nátlaku.

Citáty ženy milují, protože jsou pro ně návod na shit testy

Většina žen ráda využívá faktu, že citáty jsou velmi přesně vypilovanými produkty femfašizmu a muži jsou femfašizmem vychováni tak, aby nedokázali oponovat! Citáty jsou oblíbeným zdrojem nápadů na aktivní syntetický shit test.

Zhlédnutí: 751