Většina internetových vztahových rad je proti mužům

Pokud se někde na Internetu nalézá článek o vztazích napsaný PRO MUŽE, v 70% se jedná o pouhá dvě oblíbená témata:

  • Jak dostat ženu do postele
  • a jak co nejrychleji od ní odejít a přežít utrpení ze ztráty milované ženy

Někdy se přímo do rad PRO MUŽE prolínají i rady zaměřené proti mužům, a to takové, které urychlují ženské znechucení a usnadňují ženám provozovat shit test. Prakticky navádí muže aby udělali něco, čím se projeví jako slabí. Všechny rady se snaží dostat muže do situace, kdy bude fňukat.

MUŽI PROBERTE SE! VŽDYŤ SE UČÍTE PŘESNĚ TO, CO ŽENY CHTĚJÍ!

Díky přesné definici kaskády emocionální závislosti víme, o co se ženy snaží. Snaží se rychle uspokojit část svých neuspokojených ženských emocí. Chtějí trochu intimity, orgasmů, dostat pár dárků a pak zůstat ve své jakoby “mužské” roli, ovládat a určovat pravidla svého života. Ženy milují myšlenky ženské emancipace. Budou se pokoušet vládnout i když tím zničí samy sebe i své děti a muže okolo. I když tím zničí naší kulturu a společnost.

Většinou se bude jednat o Váš vztah se svobodnou matkou (existující, nebo tou, co má v plánu se stát nezávislou), a ta už si své emoce zajistila nebo plánuje zajistit VLASTNÍM DÍTĚTEM. Nedovolte, aby si zajistila vlastní emoce na Váš účet!

Pokud chcete názorný příklad, je to jako byste nepřátelským vojákům nejprve uspořádali výlet s tréningem a pak si sami dali mezi zuby granát a co nejrychleji spáchali sebevraždu a ještě po sobě nechali uklidit. Tak nějak podobně se budete chovat, pokud se naučíte dostat ženu rychle do postele a pak odejít přesně až Vám sdělí, že už s vámi končí.

Rady jak co nejrychleji dostat holku do postele a jak se vyrovnávat s tím, že Vás odkopne jsou přesnými instrukcemi, jak napomáhat ženám v jejich díle zničení rodinných vztahů a tím i celé naší společnosti a kultury. Muži je píší do mužských blogů ve slepé snaze pomoci svým kolegům, dopouští se tak ale nevědomky “zrady” ve vlastních řadách. Tyto články pro muže jsou hlavním příkladem kapitulace mužů, kteří se snaží už sto let přizpůsobit se podmínkám, které nastolil nový typ pohlaví: žena co se snaží být mužem.

Publikace A. Biče pomáhají mužům a jejich cti

Vztahový magazín, založený na osvětové a výzkumné práci A. Biče je tu z jiných důvodů, chrání naší civilizaci a kulturu, která ale díky nízké porodnosti zanikná a zanikne. Digitální Vztah, magazín pro muže je tu proto,:

  • Aby se muž dovedl bránit před pastí, kdy je vláčen rozhodnutím žen a nikdo na něj nebere ohled
  • Aby poskytl mužům přehled, jaká úskalí internetová doba přináší, aby se dokázal muž chránit
  • Aby muži měli šanci vytvořit vztah kde budou spokojeni muž i žena
  • Aby muži dbali na svůj emocionální život a nezažívali trvalou nepohodu bezmocnosti
  • Aby dokázal vrátit ženám muže, který si zaslouží jejich obdiv

Shlédnutí: 839