Jediné co má žena při internetovém seznamováni pod kontrolou – je tlačítko “nechci si povídat”

Kdy bude sama sebou tak znechucena ,že konverzaci ukončí, se nedá nejprve vůbec zjistit. V drtivé většině píšou na internetu ženy nadržené, ale ta sexuální touha je taky štve a cítí se poníženě.
Proto by teoreticky bylo zapotřebí se ženou konverzovat opatrně jako s odjištenou bombou, ale to zase ženu velmi rychle přestane bavit, protože to vůbec nesměřuje k jejímu uspokojení.
Tato netělesná komunikace je proto trochu pomatená a nepředvídatelná.
Pokud se ale žena rozpovídá, zde jsou nejzákladnější pravidla:

 1. Trvale ji umenšujte to role ženy.
 2. Za pokus o shit test jí trestejte.
 3. Rozlišujte shit testy na primární a syntetické.
 4. Všemi shit testy projděte pro ni maskulinním způsobem.
 5. Jednou ji vychvalte krásu a pak ji nechte ať pošle cokoliv, na to už nereagujte. Bude šílet aby zase získala pochvalu své krásy.
 6. Neříkejte jí žádné detaily soukromí. Pouze nepodstatné maličkosti co Vám neuškodí.
 7. Neříkejte jí žádné své problémy ani slabosti. Stejně jí to nezajímá a nemůže to chápat. Jen vás potřebuje rozlišit zda jste objekt sexuální strategie nebo kamarád z friendzone.
 8. O vašich ex mluvte že jste je musel opustit pro jejich neschopnost, neni nic odpudovensiho pro ženu než muž plakající po ex
 9. Nechtějte po ní sex, ale pověste jí něco slušně svůdneho. Když si s Vami v noci píše, je děsně nadržená. Každý náznak stačí aby její fantazie začala pracovat.
 10. Nenechávejte žádnou nežádoucí digitální stopu, která by na Internetu mluvila za Vás. Používejte sociální sítě účelově. Ona vás bude stalkovat, tak veďte její fantazii smerem, který vám bude vyhovovat.
 11. Pokud na vás zkusí trik s kamarádkou a obě se vás online pokouší ponížit a obvinit z balení více holek, můžete je dokonale prorazit! Jednu si vyberte a té druhé řekněte, že zrovna po téhle šílíte. Ze spikleneckých kamarádek uděláte sokyně a vyhrajete tuto podlou hru!

Zhlédnutí: 1851