Vše bude stejné, jako byste řekl na vše ANO při svatbě. Akorát bez Vašeho souhlasu.

Srdce a tělo všech členů rodiny je nastaveno tak, že cokoliv dělá a říká “partnerka” je vždy bráno jako něco, s čím Vy jako muž souhlasíte. Nikdo se Vás nebude ptát, zda jste to chtěl. Nikoho nezajímá, že jste partneři díky samosnubnosti. Společnost již nevyžaduje svatbu, nezajímá jí, zda jste s něčím souhlasil. Ale společnost Vás bude trestat za to, když s požadavky ženy nesouhlasíte.

Dokonce přesně naopak, pokud přijdete s tím, že to tak nechcete, všechny tím poštvete proti sobě. Ona totiž ví, co jim má říkat, aby se jim to líbilo.

Malý příklad, oklamání vlastních i Vašich rodičů:

Co řekne vašim rodičům: Že jste výborný muž, že takového vždy chtěla, že se cítí šťastná. Vaši rodiče budou nadšení a tuto myšlenku budou milovat. Budou na vás hrdí. Pokud řeknete, že to nechcete, své vlastní rodiče zbavíte nadšení a hrdosti a je to velmi blízko toho, aby na Vás byli naštvaní.

Co řekne vlastním rodičům: Prakticky totéž co Vašim rodičům. Tím pádem její rodiče budou nadšení, že jejich dcera je šťasná. Automaticky v jejich hlavě vznikne, že jste tu proto, abyste plnil požadavky její dcery. Pokud jim budete chtít říci, že to není pravda a že jejich dcera je manipulativní samosnubná žena, budou Vás nenávidět.

Zhlédnutí: 845