Toto tvrzení postrádá jakoukoliv vnitřní logiku a jedná se spíše o emocionální výkřik než o tvrzení, neboť jedno pohlaví bez druhého umírá. Nicméně teto výkřik popisuje jednu z přirozených vlastností lidského rodu: schopnost žen přeorientovat se na polo mužskou roli.

Přirozené převzetí role muže pro společenství s vybitými muži

Ženskou psychiku je možné převrátit z přirozené ženské role manželky do nouzouvé role bezpohlavní bytosti s mužskými psychickými rysy. Tuto vlastnost mají ženy proto, aby zachovaly společenství v dobách, kdy komunita přišla o většinu mužů ve válkách. Aby ženy mohly v těchto společenstvích přežít, nastane u nich behaviorální proměna, podmíněná zároveň fyziognomickou změnou v mozku. Tato změna je velmi těžko reverzibilní a je na ní zapotřebí rozsáhlá terapie, při níž je opět velmi důležitá prožívaná role ženy po boku maskulinního muže.

Tuto téměř nevratnou změnu podporuje Druhá Morálka femfašizmu. Tak se snaží vyvolat v ženách tuto poměnu do polomužské role. K tomu společnosti napomáhá velkou mírou i duchová komunikace, která v mozku ženy tyto fyziognomické procesy startuje.

 

Shlédnutí: 163