Pojem “vážný vztah” je modla současných žen

Každá současná žena požaduje “vážný vztah”. Muži zdaleka tento termín nepoužívají tak často, neboť ten termín nemá jasnou definici. Nikdo nemá přesnou představu, co “vážný vztah” znamená. Má jen TUŠENÉ VÝZNAMY a FAKTICKÉ POŽADAVKY.

“Vážným vztahem” žena myslí vztah, kdy se ona bude cítit, že plní všechny požadavky vnucené společností správně a tím pádem je dle systému vzorná. Počítá s tím, že se pak bude cítit dobře a že bude ŠTASTNÁ, protože femfa systém jí vnucuje představu, že má díky své obrovské ceně nárok na štěstí a že muž je prostředek, který jí to štěstí musí vytvořit.

“Vážný vztah” je feministická varianta “manželství”, pro muže je ponižující

Systém ženě slibuje, že plně podpoří všechny ženské snahy ovládnout muže a dotlačit ho do role zdroje štěstí a uspokojení. Proto systém zrušil smysl společenské svatby a slibuje ženám plnou podporu samosnubnosti a plnou podporu v mateřství a v roli svobodné matky. Systém se tak staví do role jediného a neodvolatelného MANŽELA všech žen.

Být ve “vážném vztahu” s dnešní ženou, která není skutečnou manželkou ale je jen partnerkou, je pro muže zcela ponižující a ubohá varianta, která nemůže přinést emocionální naplnění. Nikdy totiž nemůže mít svojí rodinu, ale je jen děti s partnerkou, která mu vytváří VÁŽNÉ POŽADAVKY, za které odměnou muž nezískává žádné emocionální jistoty.

Vážný vztah klade “vážné požadavky” jen na poslušnost muže, žena může kdykoliv vyjít ze vztahu ven pro nespokojenost. Tím je ženám poskytována doměla feministická “svoboda od mužů a manželské povinnosti”

Vážný vztah je v moderní západní společnosti zcela nenápadnou přímou náhradou za manželství. Samozřejmě že je v rozporu s kaskádou emocionální závislosti v rodině a model “vážného vztahu” je tedy NEFUNKČNÍ. Problém je v tom, že ženy masírované každý den mohutnou femfa propagandou vůbec nemůžou tušit, proč jsou jejich představy o “vážném vztahu” jen blábolem. Žena totiž z principu nerozumí a nemusí rozumět emocionálním potřebám muže.

Tušené významy pojmu “vážný vztah”.

Shlédnutí: 70

Komentáře