Ve společnosti která neuznává (nebo zrušila) společenskou svatbu a manželství není možné, aby muž vyjádřil, se kterou ženou chce založit rodinu. Taková společnost přímo vyzývá mladé ženy, aby samy vyhlásily s kým chtějí být ve vztahu. Ženy to pak snadno vyhlásí především díky netělesné internetové komunkaci.

Narážíme na jev, že status na Facebooku “zadaná” má mnohem úřinnější akční dosah, než svatba v minulosti v době předinternetové. Prakticky okamžitě totiž informuje SOKYNĚ a umožní ženě spustit vytváření manipulativní bubliny okolo muže.

Propaganda má za úkol zdiskreditovat manželství různými způsoby, poté zajišťuje, aby se většina posledních dětí narodila ze samosnubných vztahů. Tedy ze vztahů, které vyhlásila žena který muž nedokáže společensky dementovat.

Hloupé je, že pokud je žena i díky propagandě hodně sebevědomá, nelze se její samosnubnosti bránit. Jedině použití fyzického násilí a vyhrožování jí může donutit ze svého záměru ustoupit. Žena ovšem plně využívá všech přirozených metod manipulace, manipuluje svou zraněností, neustále muži předkládá své “emoce”, nabízí své tělo zdánlivě bezúplatně. Jde jí o to, ulovit duši a zlaplést jí do povinností.

Zde by si měl každý muž uvědomit, že ženě vůbec nejde o blaho muže či o spokojenost muže. Žena to vidí jinak, na mužův emocionální svět nemyslí. Žena potřebuje hlavně, aby muž neměl jinou ženu. Proto je žena schopna bez problémů udržovat vztah, kde poutá muže pouze pomocí citového vydírání a jeho smyslu pro povinnost a čestné chování!

Shlédnutí: 48