Každá holka je vychovávána jako muž, už od první třídy

Holce je dnes nabídnut pouze mužský model světa už od první třídy. Stejně jako kluci se holka učí jak se zajistit, jak vydělat, jak si koupit byt a auto. Jak sama sebe udělat šťastnou. Vše podle pravidel kapitalistické momentální módy a trendů. Do tohoto modelu ještě stále patří, že si má pořídit partnera, že ji to bude působit štěstí a vzrušení. A že děti způsobí pocit kýženého štěstí. Systém ale také nabízí, že se ženě stane partnerem. Místo aby byla manželkou Muže, může se stát Samoživitelkou femfašistického systému.

Tak dívka prostě jde, a pořídí si to všechno co jí femfašizmus NABÍZÍ

Využije tedy své přitažlivosti, na nějakého muže se zaměří a vydá se mu k oplodnění. Automaticky si myslí, že sexem získává výměnou oddanost a povinnosti. Otěhotní, a vynucuje si služby a povinnosti od vybraného chlapa tak dlouho, dokud to on vydrží a nevyrazí ji. A to se opakuje stále více pořád dokola. Holka časem ztvrdne do podoby bezcitné královny. Často se z ní stává ničitelka mužů.

Žena má od femfašistické ideologie právo na plné emocionální uspokojení, muž nemá žádná práva

Žena je podporována ve zplození dítěte i tím, že stát jí nabízí roli své partnerky. Pro tu má speciální jméno Samoživitelka. Žena má tedy právo na uspokojení pudové potřeby dítěte i pudové potřeby být ochraňována silnějším. Stát se dokonce nechá i manipulovat, aby ženy byly emocionálně spokojené. Nechá se manipulovat tím, že s každým dítětem solí víc a víc peněz. Ženy budou vždy plnými zastánci femfašizmu, neboť jim naplňuje všechny emocionální potřeby. Proto budou hájit femfašizmus i když bude likvidovat děti i muže. Je jim to díky přirozené kaskádě emocionální závislosti totiž jedno.

Stát negarantuje mužům ani sebemenší právo na rozhodování o zakládání rodin ani nepotvrzuje jejich přirozenou nadřazenou roli, což ubližuje ženám více než mužům. Kruh se uzavírá, protože systém vezme ženám maskulinitu mužů a pak se jim nabídne jako partner, čímž získá totální obhájce své existence.

 

Shlédnutí: 87

Komentáře