Neposkytují to nejdůležitější pro muže = emocionální naplnění

Je nutné všechny mladé muže varovat před fenoménem stárnoucích bezdětných lovkyň čestných mužů. Takové ženy neposkytnou muži žádnou emocionální podporu v ničem.

Po krátkém období poskytování sexu a pocitu smysluplnosti se promění v diktátorky svých potřeb. Takové ženy nechtějí mužskou pomoc. Chtějí jen někoho, kdo bude plnit jejich příkazy. Toho pak použijí i jako svou emocionální výlevku a odpadní koš na své frustrace.

Jakmile se z nevinné dívky začne stávat současná žena, je podrobena veškerými médii vyučování zásad Druhé Morálky.

Pokud se femfašistické propagandě nepodaří ženu přesvědčit aby včas v plodném věku otěhotněla a byla tak trvale chycena do role svobodné matky závislé na systému, začne taková žena bojovat o svou ekonomickou nezávislost. Přejde zcela do role muže.

Biologické hodiny ale stejně v čase nejvyšší nouze ženu zlomí. Tehdy začne chladně uvažovat, jak se emocionálně zabezpečit. Zcela racionálně se pokouší uchopit zoufalou tělesnou situaci. Žena těžce nese, pokud není splněna její biologická podstata rodit. Konflikt její tělesné potřeby s jejím stylem života řeší pomocí Druhé Morálky. Prakticky všem ženám se tak v hlavě utvoří stejný plán.

Zjistí, že potřebuje někoho, koho bude moci používat jako pomocníka v době mateřství a taky jako výplň zvláštních emocí, které uvnitř ženy pořád bouří a ona je nedokáže v dnešním světě vůbec popsat.

Každá taková žena usoudí, že si musí pořídit někoho, koho bude moci snadno manipulovat. Jako hlavní manipulativní sílu už nemůže používat své plodné dvacetileté tělo. Volí proto jiný manipulativní prostředek: mužskou potřebu být zodpovědný a čestný.

Druhá Morálka dává ženám veškerou společenskou podporu k obludné hře na získání oplodnitele a platebního otroka. Společnost ženám chytře vynechala nutnost svatby, čímž muž nemá možnost ukázat, co opravdu chce. Nastává hra podobná jako u nekalých podomních prodejců: stárnoucí bezdětné ženy se snaží ulovit muže sexem a předstíranou oddaností.

Někoho si vyberou a zkouší na něj hrát, že jsou mu zcela oddány. Zkouší, zda muž upadne do její pasti: Ona se chová taky, jakoby opětovala jeho projevy lásky. Čestný muž se cítí trapně a cítí se zavázán!

Taktiky stárnoucí ženy na získání pravděpodobného platiče výdajů

Taková žena se pak po dobu manipulativního svádění chová sladce a zkoumá, jak moc dokáže muže manipulovat k pocitu odpovědnosti za JEJÍ štěstí.
Dá se to i snadno poznat podle toho, že vždy mluví jen o sobě: “co JÁ budu dělat, JÁ chci kompletní rodinu, JÁ se necítím šťastná…”.
Také holka, která byla mužovo srdcová záležitost, je jen “blbá píča, kráva a manipulativní svině”.
Také se to dá dobře poznat z toho, že je jí zcela jedno, co si o tom muž myslí a zda jí chce. Uplně jí stačí, že se nechá manipulovat.

Když taková žena vidí, že muž se chytil do pasti, najednou začne říkat, jak je zamilovaná a vynucuje si “romantiku” a “DÁRKY”. Ve skutečnosti si to potřebuje rychle odbýt, NEBOŤ je to jen manipulace, kterou nerada dělá v takové míře. Jediné o co jí teď jde, je OTĚHOTNĚNÍ. Plánuje pak změnu svého postoje.

Ještě v těhotenství zůstává v této hře. Využije veškeré své síly k přetvařování a k pevnému vmanipulování muže do pasti zodpovědnosti a poslušnosti. Situace se ale razantně změní porodem.

Po porodu je náhle jasné, kdo je velitel! Chování stárnoucí prvorodičky se absolutně změní. Nyní se začne tvrdě dovolávat svých práv.

Shlédnutí: 119

Komentáře