MGTOW hnutí a A. Bič

Publikace a vědecká práce A. Biče v hrubých obrysech připomíná mezinárodní hnutí MGTOW, neboli “Mans going their own way”, přibližně tedy: “Muži jsi jdou svou vlastní cestou”. Je zde však značný rozdíl!

Hnutí MGTOW je ve svém výsledku hnutí poraženecké. Říká, že se ženou západního světa muže již nic dobrého nečeká a proto je zapotřebí ženy opustit a dělat si své vlastní věci. To je ve svém výsledku přesně to, k čemu je lidstvo manipulováno! Souhlasem s hnutím MGTOW v podstatě říkáme, že propaganda feminizmu vyhrála.

A. Bič a jeho MGTRW

Hnutí A. Biče se naopak pokouší dát mužům dostatek přísných rad a morální síly na to, aby se pokusili ještě nějaké zbývající ženy vrátit do role manželek a vytvořit tak poslední západní spokojené rodiny, které budou reprezentovat tradice naší kulturnosti. Ve skutečnosti je hnutí A. Biče určeno pro lepší život mužů, žen i dětí.

Pravé MGTOW obětuje ženy a děti ve prospěch mužova zdánlivého klidu. A. Bič burcuje k nečemu, co by se mohlo nazývat MGTRW, “Mans going the right way”, tedy aby si muži svobodně vzali vládu nad ženami v rodinách, protože ženy nic jiného instikntivně nepožadují a touží po tom. Souhrnným názvem označuje AlBi tuto práci jako MAXIMA REGULA mladého muže.

Shlédnutí: 513

Komentáře