Druhá generace přináší vypilovaný model nepřátelského chování k rodině

Doba kvapí a první generace digitálních dívek vychovává dcery na vdávání. To je jen ironie, nebojte. Žádná z nich se vdávat nechce a nebude. Všechny budou pokračovat ve způsobu života své matky, která si prošla všechny MILNÍKY elektronických vztahů. Dcery svobodných matek budou dodržovat všechna okoukaná schémata a návyky. Pro praktickou roli ženy a matky budou tedy k nepotřebě. Jejich život bude jen marné hledání pravdy o vlastní roli v kaskádě emocionální závislosti.

Zatím se narodila většina dětí svobodným matkám co nežily s otcem dítěte ani v době těhotenství. V druhé generaci už to bude hlavní model dětského života.

Bičova rada: Existuje systém být s každou svobodnou matkou dva roky a pak přejít na jinou. Je to sice ohavné, ale často pro muže nejméně potupné. Je těžké se na takovou ženu jakkoliv spoléhat, neboť jsme svědky neustále rostoucí genderové enemizace.

Hlavně pozor na lásku k nevlastním dětem, na kterou nemáte vůbec žádný právní nárok a která spolehlivě zdecimuje mužskou duši. Muž totiž miluje děti pouze a skrze lásku k jejich matce, pouze takové přijímá za svou rodinu. Ženy jsou sebedestruktivně femfašizmem vychovávány k tomu, aby ve snaze vyhrát jakýsi BOJ děti obětovaly. Je nutné dát velký pozor na samosnubnost, ze které je čím dál tím obtížnější se vymanit díky vymazání společenské hodnoty “svatby”. Zrušením jakékoliv důležitosti “svatby” muže hluboce ponižuje a Systém tím říká, že na mužském rozhodování o zakládání rodin NEZÁLEŽÍ!

Ve vztahu dodržujte nekompromisně tvrdou maskulinitu, podle Maxima Regula. Muž vládne, protože je to lidem přirozené. Jedine velmi tvrdá mužská ruka dokáže ženě zničené femfašistickou výchovou trochu pomoci. Bez této pomoci zkončí zase jen jako další svobodná matka a nepříjemně arogantní člověk.

Pro každého muže je nesmírně důležité, aby si prostudoval článek MILNÍKY.

Shlédnutí: 1070

Komentáře